Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

WIELKA GALA OSKAROWA

Kategoria:
121 czerwca podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego uczniowie klasy 3 poprowadzili Szkolną Galę Oskarową dziękując swoim nauczycielom za zaangażowanie i przykład, jak być dobrym i madrym człowiekiem. Nauczyciele kroczyli niczym gwiazdy po czerwonym dywanie, odbierali statuetki zupełnie jak na prawdziwej gali. Szczególne podziękowania od swoich wychowanków otrzymała Pani Agnieszka Klozyk, uczniowie nominowali ją aż w 10 kategoriach.
Dziękując za:
"Serce, uśmiech, dobre słowo,
zachętę do pracy, gdy nic się nie udawało
i pochwałę, gdy wszystko szło dobrze.
Za pomoc w odkrywaniu tego, w czym jesteśmy najlepsi i przekonywanie, że możemy zrobić więcej, niż się spodziewamy.
Za pokazanie nam, że się liczymy i jesteśmy ważni. Za to że w tak wielu sytuacjach. mogliśmy zawsze na Panią liczyć...
Dziekujemy."