Szko艂a Podstawowa nr 1 im. 艢w. Kr贸lowej Jadwigi
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

II Konkurs recytatorski zer贸wki "Znane i lubiane wiersze polskie"馃摉

Kategoria:
129 maja odby艂 si臋 II konkurs recytatorski z udzia艂em naszych przedszkolak贸w pod has艂em 鈥瀂nane i lubiane wiersze polskie ". G艂贸wnym celem konkursu by艂o popularyzowanie wierszy oraz odkrywanie uzdolnie艅 artystycznych dzieci.
Niezwyk艂e stroje, pi臋knie dobrane rekwizyty oraz recytacja wierszy by艂a na najwy偶szym poziomie. Komisji bardzo trudno by艂o wy艂oni膰 laureata , gdy偶 ka偶dy z przedszkolak贸w przygotowa艂 si臋 wzorowo do wyst臋pu. Wszystkie dzieci otrzyma艂y pami膮tkowe dyplomy oraz nagrody za udzia艂 w konkursie.
Gratulujemy nie tylko naszym zdolnym przedszkolakom odwagi i zaanga偶owania w konkurs , ale r贸wnie偶 rodzicom pomys艂owo艣ci w ciekawym doborze stroj贸w i rekwizyt贸w. 馃憦馃憦馃憦