Szko艂a Podstawowa nr 1 im. 艢w. Kr贸lowej Jadwigi
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Integracja, tw贸rcze i kreatywne dzia艂ania oraz nauka przez zabaw臋 - NASZA 艢WIETLICA SZKOLNA馃崷馃Ф馃帹

Kategoria:
1Na naszej 艣wietlicy dzieci si臋 nie nudz膮- dzia艂aj膮 i mi艂o sp臋dzaj膮 czas...
W ostatnim czasie uczniowie tworzyli wiele wspania艂ych prac plastyczno - technicznych. Samodzielnie wykonali przyborniki na swoje przybory szkolne, stworzyli pi臋kne serduszka dla swoich Kochanych Mam oraz bawi膮c si臋 w艂贸czka wykonali talerzykowe serduszka. Mi艂ym zaskoczeniem by艂y latawce, kt贸re nawet uda艂o si臋 wzbi膰 w powietrze. Pi臋knie r贸wnie偶 prezentowa艂 si臋 obraz kr贸lika 3D.
Na szkolnych laptopach dzieci mia艂y mo偶liwo艣膰 po膰wiczy膰 znajomo艣膰 ortografii oraz tabliczki mno偶enia 鈽猴笍
Wraz ze starszymi uczniami wybrali si臋 na pyszne lody, po kt贸rych rozegrali towarzyski turniej pi艂ki no偶nej. Ich starsi koledzy otoczyli uczni贸w ze 艣wietlicy opiek膮 nie tylko w drodze do sklepu ale r贸wnie偶 podczas turnieju 鉀癸笍馃彑锔鈿