Konkurs Czytelniczo - Plastyczny G贸ralskie Cytanie Gwarowych Tekst贸w Literatury Regionalnej馃摎馃摉

1Nasi uczniowie z zaanga偶owaniem wzi臋li udzia艂 w Konkursie Czytelniczo - Plastycznym G贸ralskie Cytanie Gwarowych Tekst贸w Literatury Regionalnej, kt贸rego etap wojew贸dzki odby艂 si臋 w Szkole Podstawowej Nr 1 im. 艢w. Jadwigi Kr贸lowej w Podwilku. Uczestnicy cz臋艣ci literackiej : Aleksandra Ziemia艅czyk kl. III, Zofia Kuliga kl. III, Karolina Klozyk kl. V i Michalina Kuliga kl. VI. Na cz臋艣膰 plastyczn膮 r贸wnie偶 zosta艂y przes艂ane prace uczni贸w, spo艣r贸d kt贸rych I miejsce zdoby艂a uczennica kl. IV Aleksandra Mik艂usiak. W cz臋艣ci literackiej sukcesem jest wyr贸偶nienie, kt贸re zdoby艂a Zofia Kuliga. Wszyscy uczestnicy Konkursu otrzymali dyplomy, za艣 wyr贸偶nieni i nagrodzeni przez komisj臋 wojew贸dzk膮 otrzymuj膮 r贸wnie偶 nagrody rzeczowe.
Gratulujemy wszystkim! 馃馃憤馃挭馃憦