Pożegnanie Pani Władysławy Moniak.

2W piątek 9 lutego 2024 r. w murach naszej szkół odbyła się bardzo ważna ale i wzruszająca uroczystość.
W tym dniu cała społeczność szkoły pożegnała Panią Władysławę Moniak. Pani Władzia, po 42 latach pracy przechodzi na zasłużoną emeryturę. Cała swoją zawodową karierę była związana ze Szkołą w Murowanicy, gdzie uczyła geografii, przyrody oraz prowadziła bibliotekę szkolną. Na uroczystości przybył również pan wójt Mateusz Lichosyt, Dyrektor CUW Marzena Michalak oraz była dyrektor szkoły Danuta Pastorczyk - którzy wspólnie podziękowali Pani Władzi za wkład w rozwój naszej edukacji.
W imieniu uczniów, rodziców oraz nauczycieli, składamy serdeczne podziękowania za lata pracy, wychowywanie i edukację wielu pokoleń dzieci z Murowanicy, zaś na zasłużonej emeryturze życzymy dużo zdrowia i realizacji marzeń.