W tenisie sto艂owym jeste艣my najlepsi w Lipnicy Wielkiej馃馃馃 馃彄馃彄馃彄

13 lutego 2024 r. na Hali Sportowej w Lipnicy Wielkiej odby艂 si臋 Gminny Turniej Tenisa Sto艂owego. Nasz膮 szko艂臋 - za zgod膮 organizator贸w - reprezentowa艂o a偶 sze艣ciu uczni贸w - poniewa偶 jedna ze szko艂y nie wystawi艂a kompletu zawodnik贸w.
Trzeba powiedzie膰, 偶e uczniowie z naszej szko艂y zdominowali ca艂e zawody. Do fazy pucharowej wesz艂o a偶 pi臋ciu naszych zawodnik贸w.
Ko艅cowy wynik przer贸s艂 nasze oczekiwania. Poniewa偶 w pierwszej si贸demce turnieju by艂o a偶 pi臋ciu naszych uczni贸w.
I miejsce Dawid Janowiak (kl. 7)馃
II miejsce Fabian Zahora (kl. 7) 馃
III miejsce Tobiasz Kurnat (kl. 6) 馃
VI miejsce Pawe艂 Janowiak (kl. 7)
VII miejsce Krzysztof Zahora (kl. 4)
Nasz膮 szko艂臋 reprezentowa艂 te偶 Przemys艂aw Kuliga (kl. 馃槑
Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodnik贸w za reprezentowanie naszej szko艂y, uwie艅czone wielkimi sukcesami!
Poza du偶ym sukcesem w zdobyciu pe艂nego podium w zawodach, objawiemiem turnieju by艂 Krzysztof Zahora rocznik 2013, kt贸ry mimo, i偶 by艂 najm艂odszym uczestnikiem turnieju rywalizowa艂 z o wiele starszymi zawodnikami i ... co pokazuje wynik dawa艂 rad臋 馃挭馃弲