Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Spotkanie z Adamem Kownackim.

Kategoria:

boxer2Dzisiejszego dnia (19.02.2019) odbyło się spotkanie z Adamem Kownackim, zawodnikiem wagi ciężkiej w boksie o pseudonime "Babyface". W tym wydarzeniu brała udział młodzież z naszej gminy, w tym oczywiście uczniowie klasy 8 z naszej szkoły.


Spotkanie to odbyło się w Domu Ludowym, rozpoczęło się krótkim filmem przygotowanym przez ucznia technikum, który został obdarzony miłym komentarzem ze strony boksera. Z wywiadu, który został przeprowadzony na naszych oczach, dowiedzieliśmy się wielu rzeczy dotyczących kariery pana Adama, odpowiedział nawet na kilka pytań dotyczących jego życia prywatnego. Stąd też wiemy o tym, że w wieku 7 lat przeprowadził się do Nowego Jorku wraz ze swoimi rodzicami, których uważa za swój największy autorytet. Z Orawą łączy go żona, która pochodzi z Podwilka, a także zamiłowanie do gór.
Z postawy pana Adama możemy się wiele nauczyć, podążajmy za swoimi marzeniami i spełniamy swoje pasje, a może w przyszłości - tak jak pan Adam - będziemy znani na całym świecie.

tekst: Anastazja Wnenk Kl 8, foto lipnicawielka.pl