❤❤❤Dzień Babci i Dziadka w DPS w Zaskalu❤❤❤

1W dniu wczorajszym dzieci z Wolontariatu misyjnego wraz z opiekunkami, odwiedziły cudowne Babcie i Dziadków, podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Zaskalu. Uczniowie klasy szóstej zaprezentowali krótkie przedstawienie, a Wiktor Janowiak powiedział gawędę po orawsku.
Następnie wystąpili, grając kolędy na instrumentach: Karolina Klozyk (skrzypce i keybord), Bartek Janowiak (akordeon), Maria Buroń ( gitara klasyczna), Wiktoria Olesińska (keybord). Na koniec przy akompaniamencie wszystkich instrumentów, kolędowaliśmy wspólnie ze staruszkami. Była też wspólna kawa i herbatka oraz ciasteczka upieczone przez wolontariuszy i Panią Kasię. Uczniowie wręczyli każdej babci i dziadkowi : laurki, ciasteczka oraz serduszka z okazji Dnia Babci i Dziadka. Nie zapomnieli też o osobach przebywających w swoich pokojach. Tam uczniowie też dotarli z podarunkami i życzeniami. Spotkaliśmy się z bardzo życzliwym i miłym przyjęciem ze strony personelu jak i samych podopiecznych. Jeszcze raz dziękujemy za miłe spotkanie.