16 lutego odbył się w naszej szkole bal walentynkowo - karnawałowy dla zeróweczki i klas I-VIII.
Były zabawy, tańce, różne konkurencje i jak zwykle wiele pyszności w kawiarence Samorządu Uczniowskiego 





Nie brakowało też przepięknych karnawałowych strojów! 



Wielkie podziękowania dla Rady Rodziców, która jak co roku zakupiła dla wszystkich uczniów oraz pracowników pyszne pączki. Było pysznie i słodko
"Jest w moim kraju zwyczaj, że w dzień wigilijny,
Dnia 14.02.2022r. obchodziliśmy Walentynki.