Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Start

„Być kobietą, być kobietą..."- Dzień Kobiet w naszej szkole

Kategoria:
1Szczęścia, uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych zdarzeń... tego i wiele innych ciepłych słów życzyli nasi mężczyźni wszystkim Paniom i Koleżankom.🌷🌷🌷
8 marca – Międzynarodowy Dzień Kobiet – na stałe wpisał się do szkolnego kalendarza. Z racji tego święta odbył się uroczysty apel, podczas którego uczniowie z klasy V: Karolina Klozyk oraz Karol Michalak zaprezentowali humorystyczną scenkę pt. "Oszczędna żona", ujawniając swoje zdolności aktorskie. Następnie mogliśmy podziwiać pokaz mody przedstawiający kobiety w różnych stylach modowych. Wzbudziło to ogólną radość wszystkich zebranych na sali gimnastycznej. Przebrani chłopcy z klasy V i VI oczarowali swoje koleżanki strojami i makijażem.💄💋💅Brawo za odwagę, byliście wspaniali! Ten rytm, muzyka i WY!
Ostatnią niespodzianką dla Pań, był występ taneczny, w którym chłopcy z kl. IV pokazali, że kapelusze nie zawsze muszą służyć jako nakrycie głowy. 🎩🎩🎩
Po części artystycznej wręczono nagrody dla uczestników konkursu plastycznego pt. Żywe obrazy, organizowanego przez p. Agnieszkę Klozyk. Gratulujemy zwycięzcom.💪💪