Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Międzynarodowy Dzień Kobiet

     8 marca to Międzynarodowy Dzień Kobiet. Z tej okazji w tym dniu w naszej szkole odbył się uroczysty apel. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego pod kierunkiem Pani Sylwii Lichosyt przedstawili ciekawostki dotyczące imion Pań pracujących w naszej szkole. Kolejnym punktem programu było ogłoszenie wyników plebiscytu na najmądrzejszą, najsympatyczniejszą, najbardziej koleżeńską i najbardziej uśmiechniętą osobę. Zwyciężczyniom rozdano medale. W dalszej części programu uczeń klasy V Jakub Polaczek zaprezentował swój talent wokalny dedykując wszystkim przedstawicielkom płci pięknej piosenkę „Kamień z napisem love”. Na zakończenie złożyliśmy życzenia wszystkim kobietom i kobietkom oraz obdarowaliśmy nasze panie kwiatami.

Jakub Polaczek