Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Święty z niespodziankami

sznz0Idzie dobry święty , uśmiecha się w koło,
Grzecznym dzieciom biją serduszka wesoło.
Niesie w dużym worku słodyczy bez liku,
Pełno dzisiaj wszędzie radości i krzyku.

6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Od samego rana z każdej strony kręciły się po korytarzach i w klasach dzieci ubrane na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach. Czekali na niego wszyscy: od najmłodszych aż po tych najstarszych. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze

W tym dniu gościliśmy dzieci z Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Jabłonce. Na początku był występ artystyczny dzieci z oddziału przedszkolnego, który bardzo się wszystkim podobał. Następnie dzieci z „Barki”  spotkały się ze Św. Mikołajem, przez którego zostały obdarowane wspaniałymi prezentami. Później były zorganizowane rozgrywki i zabawy integracyjne uczniów SP1 i dzieci z „Barki”. Na zakończenie naszego spotkania zaprosiliśmy gości na poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców naszej szkoły. Był to dzień pełen radości i uśmiechów, teraz już wszyscy oczekują upragnionych świąt Bożego Narodzenia.

 szn1

 szn2

sznz 1

sznz 2

sznz 4

sznz 5

sznz 6

sznz 7

sznz 8

sznz 9

sznz 10

sznz 11

sznz 12