Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Wycieczka klas IV - VI do Zakopanego

wk46111.10.2016 r. wychowawcy klas IV-VI, panie: Edyta Karkoszka, Władysława Moniak i Monika Kołton pod okiem doświadczonego przewodnika tatrzańskiego udali się wspólnie ze swymi wychowankami na wycieczkę do Zakopanego. Pomimo zmiennej pogody wycieczka była bardzo udana i ciekawa. Uczniowie mieli możliwość m.in. odwiedzić groby pisarzy i poetów na zabytkowym cmentarzu na Pęksowym Brzysku,

wk462

wyjechać kolejką na Gubałówkę, czy obejrzeć ciekawe ekspozycje strojów, narzędzi, wystroju izby góralskiej, a także z bliska podziwiać florę i faunę TPN. Miłym uwieńczeniem wycieczki było obejrzenie filmu pt. „Sekretne  życie zwierzaków domowych” w kinie „Giewont” przy Krupówkach. I choć wracaliśmy autokarem w strugach deszczu – wszyscy byli zadowoleni i w znakomitych humorach…

 wk463