Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

"Minionki" - kino w naszej szkole

  9 marca 2016 w naszej szkole został zorganizowany seans filmowy bijącego rekordy popularności filmu animowanego pt. ,,Minionki”

  Film początkowo zabrał nas w przeszłość, dzięki czemu poznaliśmy historię Minionków - od zarania dziejów do czasu, gdy w ich życiu pojawił się Gru.

  Minionki – żółte stworki - zawsze potrzebowały złego przywódcy. Służyły już T. Rexowi, Czyngis-chanowi, Napoleonowi, a nawet hrabiemu Drakuli, tyle tylko, że… wszystkich ich przypadkowo zgładziły. Teraz, kiedy nie mają komu służyć, są pogrążone w rozpaczy i wplątują się w najdziwniejsze przygody. Na Florydzie, podczas tajemnej konwencji złoczyńców poznają Scarlett Overkill…

  Historia animowanych bohaterów spodobała się wszystkim widzom. Z niecierpliwością czekamy na kolejne projekcje filmowe w naszej szkole!

kwsm