Innowacja w lutym

Witaminki, witaminki...

Pod tym hasłem dnia 25 lutego już po raz kolejny cała społeczność szkolna spotkała się w ramach realizowanej innowacji pedagogicznej ,,Więcej wiem, zdrowo jem!”.

Lutowe spotkanie poświęcone było tematyce witamin, do której uczniów wprowadzono już wcześniej na godzinach wychowawczych. Witaminowe święto rozpoczęliśmy od prezentacji piosenek im poświęconych.

Każda z klas mogła zaprezentować się na forum całej szkoły wykonując pomysłowy oraz zabawny utwór artystyczny.

Po obejrzeniu i wysłuchaniu prezentacji na temat roli i znaczenia witamin odbył się konkurs z wiedzy o zdrowiu dla klas I - III. Po zaciętej walce udało się wyłonić zwycięzców.

Oto wyniki:

I miejsce - klasa IIa oraz IIb

II miejsce - klasa I

III miejsce - klasa III

Zwieńczeniem atrakcji był pokaz sałatek, w przygotowanie których włączyli się również rodzice oraz ich degustacja.

il1

il2