Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Przegląd gawędziarzy

XXIII

Gminny Przegląd Młodych

Recytatorów i Gawędziarzy

im. Piotra Borowego

18 grudnia 2015 już po raz XXIII odbył się Gminny Przegląd Młodych Recytatorów i Gawędziarzy im. Piotra Borowego. Jak co roku uczestniczyli w nim również uczniowie z naszej szkoły. Przesłuchania odbywały się w Domu Ludowym, stopniowo prezentowali się uczniowie z poszczególnych kategorii, najpierw uczniowie kl. 0-III, kl. IV-VI, a następnie młodzież z gimnazjum, liceum i technikum.

Komisja konkursowa miała nie lada wyzwanie, gdyż ciężko było wyłonić zwycięzców spośród wielu wspaniałych występów. Nie mniej jednak po burzliwej naradzie, przyznano następująca lokaty uczniom z naszej szkoły:

I msc.- Anastazja Wnenk

II msc.- Piotr Janowiak

III msc.Dariusz Michalak oraz Paweł Kuliga

Wyróżnienia:

Magdalena Janowiak,

Izabela Harkabuzik,

Jadwiga Karlak,

Martyna Ziemiańczyk.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy wysokich miejsc i wspaniałych występów. 

Dwóch uczniów (P. Janowiak -kl.IIb, A. Wnenk-kl.V) zakwalifikowało się do Finału Konkursu, który odbył się 14.01.16 r. w Białym Dunajcu. Tam również byliśmy godnie reprezentowani, Piotr Janowiak wywalczył wyróżnienie, dlatego należą mu się szczególne gratulacje i słowa uznania.

Do konkursu, uczniów przygotowali: mgr Danuta Pastorczyk oraz mgr Anna Mikłusiak.

pg0

pg2

pg3

pg4