Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Królowej Jadwigi
w Lipnicy Wielkiej

Slide background

Mikołaj w szkole

"Święty z niespodziankami"


Idzie dobry święty , uśmiecha się w koło,
Grzecznym dzieciom biją serduszka wesoło.
Niesie w dużym worku słodyczy bez liku,
Pełno dzisiaj wszędzie radości i krzyku.

 

     07 grudnia 2015 r. naszą szkołę odwiedził święty Mikołaj. Co prawda nie było śniegu, a pogoda zapowiadała raczej wizytę wielkanocnego zająca, ale Mikołaj i tak przybył. Czekali na niego wszyscy uczniowie: od najmłodszych aż po tych najstarszych. Na szczęście Święty miał pomocnice- Śnieżynki, gdyż sam nie dałby rady dostarczyć prezentów do wszystkich dzieci. Był to dzień pełen radości i uśmiechów, teraz już wszyscy oczekują upragnionych świąt Bożego Narodzenia.

mws1

mws2

mws3

mws4

mws5

mws6

mws7

mws8