Z radością informujemy, że nasi uczniowie wzięli udział w dwóch konkursach: Konkursie Biologiczno-Chemicznym organizowanym przez Szkołę Podstawową w Rabie Wyżnej oraz w Olimpiadzie Antysmogowej. 

Z dumą ogłaszamy, że w obu tych wydarzeniach kilku naszych uczniów zakwalifikowało się do kolejnego etapu! 
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, wiedzę i chęć rozwijania swoich pasji. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy w kolejnych etapach! 

Monika Karkoszka
